środa, 18 marca 2020

Koralowa sukienka

Koralowa sukienka
Wiem, że każdy z nas teraz ma w głowie gonitwę myśli. Ja mam emocjonalny rollercoaster. Staram się myśleć pozytywnie i nie dać się zwariować. Moje motto brzmi "moda, to najważniejsza sprawa z nieważnych", wiec moim oderwaniem od niełatwej rzeczywistości jest blog i moda.
Mam w zapasie kilka stylizacji, które były sfotografowanie w zupełnie innej rzeczywistości, czyli 2 tygodnie temu. To było tak niedawno, a tak wiele się zmieniło... Już nie pamiętam swoich problemów z "tamtych czasów".
Cieszę się, że ta stylizacja jest wiosenna i kolorowa. Połączyłam w niej koralową sukienkę z lilylulufashion.com z turkusową torbą którą, upolowałam w lumpeksie.
Pozdrawiam Was bardzo ciepło i oby ta społeczna kwarantanna szybko się skończyła i przyniosła oczekiwane efekty.sukienka (dress) - lilylulufashion.com
8 komentarzy

8 komentarzy

 1. Pięknie wyglądasz, świetnie do tej sukienki pasuje ta celebrytka, wyglądasz fantastycznie. Zapraszamy do nas może coś jeszcze wpadnie dla Ciebie w oko ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Koralowy - dumny, kobiecy kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W takiej sukience na pewno bardzo dobrze wyglądała by moja dziewczyna.Jestem tego pewny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie prezentujesz się w tej sukience - naprawdę dobrze w niej wyglądasz (w tym kolorze Ci do twarzy).

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały, bardzo kobiecy kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 6. https://fotka.com/link.php?u=https%3A%2F%2Ff-ads.pl%2Flink%2F993%2F76028136

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze mieć jakąś pasję, która odciąga nas od smutnej rzeczywistości. "Moda to najważniejsza rzecz z rzeczy nieważnych" - fajnie to ujęłaś. ;) Torebka bardzo ładna, lubię ten kolor i pasuje do różowej sukienki. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz / Thanks for the comment- Daria :*

O mnie

O mnie
Daria Kwaczyńska - blogerka modowa oraz stylistka. "Moda to najważniejsza sprawa z nieważnych"